Jdi na obsah Jdi na menu

Informace pro rodiče 12.6.2016

12. 6. 2016

Vážení a milí rodiče,

posílám Vám informace k tomuto týdnu od 13. – 17. 6. 2016.

§  Ve čtvrtek 9. 6. se vydařila celoškolní akce na oslavu 700. narozenin Karla IV. Snad se Vám líbily na výstavě naše vitráže, skupinové plakáty, slohové práce, školní vystoupení… Hlavně se vydařilo počasí a děti si mohly venku vyzkoušet různé aktivity či ochutnat několik středověkých dobrot. Děkuji moc paní Halíkové za vedení drátkařské dílny.

§  Minulý týden jsme psali matematické KP a hodně opakovali učivo 2. pololetí. Všechno učivo už jsme zvládli. I v ostatních předmětech jsem se snažila z dětí vymačkat ještě takové výkony, abych mohla s čistým svědomím napsat pěkná vysvědčení. Ovšem v některých případech, naštěstí ne častých, jsem se snažila hlavně já, děti jsou už „na prázdninách“…

§  V pondělí 13. 6. si ještě napíšeme plánovanou KP z ČJ, na kterou dostaly děti přípravný DÚ na víkend.

Ke škole v přírodě

Děti, které nejedou na ŠvP, mohou být od 15. 6. do 17. 6. doma. Pokud by někdo potřeboval, zavolejte mi, domluvím Vašemu dítěti třídu, se kterou by se učilo v době ŠvP.

Všechny potřebné údaje k ŠvP již máte u sebe, ale raději ještě připomínám:

Sraz je před školou ve středu 15. 6. v 7. 30 hodin. Odjezd je v 8 hodin. Pobyt začínáme obědem. K autobusu, prosím, přineste v podepsané obálce: „List účastníka“(je zde i bezinfekčnost), 200 Kč na výlety, okopírovanou kartičku pojišťovny a případné léky s předepsanou medikací. Pokud by se vyskytl nějaký problém, prosím, zavolejte mi kdykoliv. Pečlivě, prosím, prohlédněte dětem vlasy. Vešky s sebou nechceme.

§  Tentokrát Vám budu vždy večer psát zprávu o tom, co děti dělají, jaké je počasí atd. , ale fotografie uvidíte až na závěrečném rozloučení nebo na stránkách třídy po příjezdu ze ŠvP. Zprávy najdete na našich třídních stránkách.

Příjezd do Vraného v neděli 19. 6. upřesním také v poslední zprávě ze ŠvP.

 

Milí rodiče,

závěrečné rozloučení se školním rokem se bude konat v úterý 28. 6. v 17 hodin v naší třídě. Děti Vám zazpívají, prohlédnete si výtvarné práce, DÚ pro chytré sovy a promítneme si fotografie z letošního školního roku, případně i ze ŠvP. Moc se na Vás těším, určitě přijďte.

 Užijte si krásný týden a pár dní bez vašich ratolestí!                      Petra Holubová